Jak zadać o swoją przyszłość?

W

czasach niepewności, jak upewnić się, że dbasz o siebie? Od pracy, przez rodzinę, aż po siebie samego – mimo że utknąłeś w domu, możesz być ciągnięty w milionie kierunków. Teraz jest czas, aby pomyśleć o sobie i sprawdzić, co się dzieje.

Co możesz zrobić, aby czuć się szczęśliwym i zdrowym?

jeden z podcastów ma kilka świetnych materiałów, które pomogą Ci osiągnąć więcej w tym czasie, a my na tym blogu zebraliśmy kilka świetnych wskazówek, jak zadbać o siebie zarówno zawodowo, jak i osobiście.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem zawodowym

Branża spotkań i wydarzeń została dotknięta koronawirusem z pierwszej ręki. Wielu planistów stara się przesunąć wydarzenia na przyszłość lub szuka nowych sposobów, aby pomóc swojej organizacji, ponieważ ich obecna praca jest w zawieszeniu. Oto kilka wskazówek, dzięki którym można wyprzedzić konkurencję i wziąć karierę we własne ręce.

Dowiedz się o interesujących Cię wydarzeniach

Wydarzenia są przekładane, przenoszone do wirtualnej rzeczywistości, a nawet odwoływane. Sprawdź swoje kontrakty i postaraj się zabezpieczyć przed przyszłymi stratami. Postaraj się dodać do umów hotelowych klauzule, które chronią cię przed zdarzeniami, na które nie masz wpływu. Hotele również borykają się z problemami i starają się wzmocnić swoją pozycję na jesień, kiedy branża eventowa zaczyna się odradzać .

Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby współpracować z hotelami. Jeżeli musisz przełożyć imprezę, postaraj się wypracować plan zorganizowania jej w tym samym hotelu, tak abyś mógł zagwarantować im przyszłe przychody, zamiast płacić kary. Twoim zadaniem jest ochrona firmy i informowanie interesariuszy. Bądź na bieżąco z sytuacją, abyś mógł podejmować jasne i mądre decyzje.

Bądź w kontakcie z uczestnikami

Jeśli chodzi o Twoich uczestników, nawiązuj kontakty na poziomie ludzkim. Myśl raczej o perspektywie długoterminowej niż o tym, co jest teraz. Możesz prowadzić kampanie email marketingowe i próbować zaangażować uczestników, ale bierz udział tylko w tych działaniach, które przynoszą wartość dodaną. Aby nawiązać głębsze relacje, zapytaj ich, jak im się wiedzie. Wysyłaj krótkie ankiety, aby ocenić ich nastawienie i samopoczucie. Pokazując, że Ci zależy i nie naciskając na nich, aby kupili, zaczniesz pogłębiać relacje. Ankietowanie uczestników pozwoli Ci również zrozumieć ich obawy i przeczucia w miarę ewolucji obecnego stanu. Uzbrojony w te dane będziesz wiedział, jakie wydarzenia powinieneś zaplanować, gdy zacznie się nowa normalność.

Dowiedz się więcej o wirtualnych wydarzeniach

Podczas gdy interakcje twarzą w twarz są ograniczone, wykorzystaj ten czas, aby dowiedzieć się, jak zaplanować wydarzenie wirtualne. Wirtualne wydarzenia pozwalają na zrobienie wielu z tych samych rzeczy, które można zrobić podczas wydarzenia w cztery oczy. Jeśli eventy stanowią istotną część strategii Twojej organizacji, zamiast je odwoływać, pomyśl o wirtualnym wydarzeniu.

Naucz się czegoś nowego

Nigdy nie zaszkodzi nauczyć się nowej umiejętności. Im więcej wiesz, tym większą wartość wnosisz. Wiele firm daje teraz zniżki na szkolenia i certyfikaty. Skorzystaj z nich! Pogłębiaj swoją wiedzę i uzupełniaj swój zestaw umiejętności – a wszystko to przy jednoczesnym śledzeniu swoich nowych certyfikatów na LinkedIn.

Podejdź do tego osobiście: Znajdź czas dla siebie

Bycie zajętym sobą i swoją rodziną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, może być dla Ciebie męczące.

Skup się na swoim zdrowiu psychicznym, fizycznym i emocjonalnym.

Autor

  • Miłośnik gry na gitarze. Zawodowo zajmuje się poradami z zakresu prowadzenia biznesu. Prowadzi liczne blogi poświęcone wielorakiej tematyce.